Teretulemast
Meetodid

VISANDAMINE
Mõnikord on sõnade abil keeruline kui mitte võimatu oma ruumilist ideed edasi anda. Visandamine on kiireim viis oma idee visualiseerimiseks, kuid mitte kõik meist pole tugevad kunstnikud. Kuna ise oleme pliiatsi ja hiire hoidmist kõvasti harjutanud,  saame mudeli loomise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks teha.

MAHTMODELLEERIMINE (eng. Solid modelling)
Selle kolmemõõtmelise geomeetrilise modelleerimise tehnika abil saame hõlpsalt esitada Sinu objekti nii sisemise ehituse kui välise vormi alates hammasratastest kuni võllideni väga detailselt ära kirjeldada.

Lisaks traditsioonilisele tootmisele kasutame  mahtmodelleerimist ka digitaalsete prototüüpide loomiseks. Selle abil saame kontrollida näiteks mehhaanikat, iga detaili kaalu ja tugevust juba enne materjali mängu toomist.

KLASS A PINNA MODELLEERIMINE
Kui idee on visandatud, saame aidata paika panna ülitäpselt toote välise disaini ehk pealmise kihi. Klass A on disainpindade modelleerimise kõrgeim tase, mida rakendame muutuva raadiusega objektide puhul. Selle tehnikaga saame tagada, et toote välispind ja selle esteetilised, aerodünaamilised ja ergonoomilised aspektid vastavad maksimaalselt disaineri ettekujutusele. Saame seda kasutada ka mehaanilise funktsionaalsusega toote puhul nagu näiteks disainprillid. 

RENDERDAMINE äratab 3D-mudeli ellu!
KeyShot tarkvara abil saame Sulle kuvada sinu toote realistliku ja dünaamilise visuaali reaalajas. See on asendamatu ressurss, kui toote ideed on juba väga varases faasis vaja kas investoritele või tulevastele kasutajatele “maha müüa”.

Võta meiega ühendust

Mõtleme koos lahenduse välja
Usume, et saame Sind aidata!