KUI KIREST SAAB MISSIOON

Disainerid Insenerid Visionäärid

KUI KIREST SAAB MISSIOON

Meie lugu sai alguse asutaja Tõnis Vanaselja soovist ehitada superautot. Aga mitte teiste sõidukite varuosadest, vaid täiesti nullist ja vastavalt oma nägemusele. Kui Tõnis avastas 3D ja digitaalse modelleerimise võimalused, oli seda projekti juba võimatu peatada. Ta leidis vajaliku riistvara ja tarkvara, sütitas oma kirega ka teisi ajusid ning teostas oma unistuse. Ka käivitunud meekonnasünergiat oli võimatu peatada. Üheskoos avastasime, et meie oskuste ja tööriistade abil võiks luua mis iganes ägedaid ja vajalikke asju. Näiteks keerulisi detaile ja komponente tootmisettevõtetele, kelle jaoks need seni kättesaamatud olid olnud.

TOOTEARENDUSE TERVIKPROTSESS

Esimesest visandist lõpliku tooteni

Oldback oli esimene ettevõte, kes tõi 3D skaneerimise ülikooli laboritest välja ning hakkas pakkuma teenusena Eesti ettevõtjatele.
Lisaks innovaatilisele riist- ja tarkvarale olid tollal ka nüüd levinud planeerimis- ja tootmismeetodid ning -protsessid midagi täiesti uut.

Idee Visand 3D Mudel Prototüüp Projekteerimine Tootmine Toode

KEERULINE & LIHTNE

Mida keerulisem on algne idee, detail või joonis, seda põnevam on see väljakutse meie meeskonna jaoks. Kuid olgu ülesanne kui keeruline tahes –  kliendi jaoks peab lahenduseni jõudmine olema võimalikult lihtne. Et keerulisest saaks lihtne, tuleb olla põhjalik. Meie lahendus peab olema kohe läbi mõeldud, sest see säästab palju aega ja ressursse nii kliendi kui ka meie enda jaoks. Olla tunnistajaks, kuidas võimatu saab võimalikuks, paneb kõigi silmad särama.

Kõik on võimalik

INSENER
DISAINER
VISIONÄÄR

Oldbac on selles mõttes tüüpiline insener, et lahendab probleeme eksisteerivate meetodite ja tööriistadega nii hästi kui võimalik. Aga teine külg Oldbaci karakterist on loov disainer ja visionäär, kes usub sellesse, et mõtestatud töö ja funktsionaalsed asjad teevad ka maailma paremaks. Ja ilusamaks.

OLDBACI BRÄND

Oldbaci logo on inspireeritud Kreeka mütoloogiast ja kujutab Atlast, kes oli sunnitud hoidma taevast oma õlgadel. Ta on matemaatiku ja kangelase võrdkuju, kes suudab ära lahendada maailma kõige keerulisemad ülesanded.

SEOTUD ARTIKLID

OLDBACI
BOKSI
MEESKOND

Meie tiimis ei ole inimest, kes ei oleks tehnoloogia entusiast. Disainerid, insenerid, CNC operaatorid ja projektijuhid on vastutavad erinevate lõikude eest, kuid töötavad kokku sama hästi nagu laitmatult projekteeritud toode.

Kliendid meist
Kontakt

Võta meiega ühendust

Mõtleme koos! Usume, et saame sind aidata.