Tootmine

Tootmine

Seeriatootmine

Meie sujuv töövoog ja tipptasemel masinad võimaldavad meil ka väiksemate tellimuste täitmisel olla kiire ja paindlik. Meie tipptasemel CNC-freesimisrobot töötab 24/7. See on programmeeritud tootma väikeste detailide seeriaid ilma inimese sekkumiseta.

Üksikkomponendid & Prototüübid

Tootearendus peaks olema investeering mitte põhjatu kuluallikas. Tänu oma tehnoloogiale saame pakkuda konkurentsivõimelist hinda isegi üksikute detailide või prototüüpide jaoks. Meie freesimise robot on võimeline tootma suurema osa töödest ühe korraga. Mida lühem tootmisaeg, seda väiksemad kulud.

Üksikkomponentide ja prototüüpide puhul korraldame nende tootmise vajadusel ka valudetailidena või 3D prindituna (allhankena)

Ettevalmistus: Lähteülesandest prototüübini

Ettevalmistus: Lähteülesandest prototüübini

Planeerimine

Planeerimise etapis mõtleme läbi sinu komponendi või toote kogu teekonna. Iga detail on osa suuremast masinast ja ettevõtte iga investeering on seotud ootustega selle tasuvusele. Mõtleme koos kõik vajalikud aspektid läbi ning töötleme algse idee maksimaalselt teravaks.

3D Skaneerimine

3D skaneerimine aitab täpselt mõõta nii lihtsamate kui keerulisemate geomeetriliste vormidega objekte alates mesilasest kuni lennukiteni 0.025mm täpsusega. 3D skaneerimine annab meile objektist digitaalse representatsiooni, mida kasutame edasiseks inspektsiooniks, uue CAD mudeli loomiseks või võrdlevaks mõõtmiseks.

Pöördprojekteerimine

Pöördprojekteerimine võimaldab digitaalselt kopeerida ja täiustada olemasolevat toodet, muuta mõõtmeid täpselt selliseks nagu vaja või taasluua disaineri algset kavatsust.

Meie seadmed ja kogemused nende tehnikatega on maailmatasemel.

3D Modelleerimine

3D mudelleerimist kasutame juhul, kui massiivset objekti pole füüsiliselt võimalik skaneerida või kui on vaja salvestada skaneeritavat objekti äärmiselt suure detailsusega. Oleme kogenud nii kõrgekvaliteedilises pinnamodelleerimises, massiivmudelitega kui renderdamises.

3D Mudeli analüüsid

Pakume erinevaid simulatsioone, mis annavad kindluse disaini ja materjalide sobivuse suhtes.

3D modelleerimine võimaldab analüüsida võimalikke konfliktipunkte, avastada projekteerimise vigu, võrrelda erinevate materjalide variante ja omadusi.

Väsimuskatsed, tugevus, modaalanalüüsid, aerodünaamilised analüüsid.

Prototüüpimine

Prototüüpide loomine on kiireim ja tõhusaim viis tootest ettekujutuse saamiseks. Meie 5-teljelise CNC-freesi ja 3D-printerite abil valmivad prototüübid kiirelt.