Teretulemast
Väikeseeriad

VÄIKESED JA KESKMISE SUURUSEGA SEERIAD

Pakume kiiret ja kvaliteetset freesimise teenust väikeseeriatele ning prototüüpidele enamlevinud alumiiniumsulamitest. Tipptasemel CNC-freesrobot töötab 24/7. 5-teljeline Hermle C32 on võimeline tootma suurema osa detailidest ühe operatsiooniga. HS Flex aluste vahetaja annab robotile paindlikkuse erineva suurusega tellimuste käsitlemiseks ning asendab freesimise detailid autonoomselt, ilma pingioperaatori kohalolekuta.

Meil on võimekus toota nii keerukamaid 5-teljelisi detaile kui ka lihtsamaid 3 teljelisi detaile.

Üksikkomponendid

ÜKSIKUD DETAILID & PROTOTÜÜBID

Tootearendus peaks olema investeering mitte põhjatu kuluallikas. Tänu oma tehnoloogiale saame pakkuda konkurentsivõimelist hinda isegi üksikute detailide või prototüüpide jaoks. Kuna meie freesimise robot on võimeline tootma suurema osa töödest ühe korraga, on meie töövoog kiire.

Prototüübi abil saad tooteidee kiirelt ja tõhusalt valideerida.

Mida lühem tootmisaeg, seda väiksemad kulud.

Tipptehnoloogia

TIPPTEHNOLOOGIA

Meie jaoks Oldbacis on oma masinate ajakohasena hoidmine põhimõtteline küsimus.

Meiega töötades on Sinu käsutuses kolmekohaline freesimistööriistade arsenal.

Hermle C32 on üks kvaliteetse metallitöötluse lipulaevu. HS-Flex automaatne aluse vahetaja abil saab suure mahuga tootmiselt minna sujuvalt üle ühe detaili tootmisele, ilma et pingioperaatoril oleks vaja kohal olla.

Kui freesitav toode pole geomeetriliselt ülimalt keeruline või eriline, siis on meil selle teostamiseks kõik vahendid olemas ja freesimiseks tehtavad kulutused kontrolli all.

Materjalide valik:

  • Pakume tavaliste alumiiniumisulamite freesimist.
  • Peame 7075 materjali inventari
  • Freesime ka vähem levinud alumiiniumisulameid, kuid nende tellimisel tuleks arvestada toorikute tarneaega, minimaalset kogust ja maksumust.

Võta meiega ühendust

Mõtleme koos! Usume, et saame sind aidata.